Wybierz język:

Podział materaców izolacyjnych ze względu na izolowany obiekt:

Materace izolacyjne turbin

Wykonane z materiałów, które posiadają odporność temperaturową nawet do 1000 °C. Wykorzystywane są do izolowania turbin gazowych, parowych itp. Czysty i dokładnie pasujący montaż oraz możliwość demontażu i ponownego zamontowania. Izolacja może być wykonana jako jedno lub wielowarstwowa. Produkcja izolacji Andy odbywa się na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej jak również po przeprowadzeniu własnych obmiarów. Izolacje są wykonane w systemie materacowym. Składają się z tkanin wykonanych z włókien szklanych odpornych na wysokie temperatury oraz wypełnienia wełną mineralną lub watą szklaną. Materiały te dobierane są w zależności od warunków w jakich mają pracować. Materace izolacyjne Andy zaopatrzone są w specjalne zapinki wykonane z metali nierdzewnych lub pasy montażowe.

Materace izolacyjne silników

Wykonane z materiałów z powłokami odpornymi na działanie wody, oleju i kwasów. Wypełnione wysokogatunkową watą ceramiczną o małym współczynniku przenikalności cieplnej. Firma Andy izoluje wszelkiego rodzaju silniki przemysłowe- turbosprężarki, kolektory, gazo-wydechy, kompensatory itp.

Materace izolacyjne armatur

Izolacja jednowarstwowa wszelkiego rodzaju rurociągów, zaworów, kotłów oraz zbiorników. Wykonana z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych tj. różnice temperatur, opady atmosferyczne itp. Powlekane aluminium, teflonem bądź silikonem. Andy produkuje węże ochronne na rury, a także izolacje zaworów, łatwe w montażu i demontażu.

Używamy cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Dowiedz się więcej na temat pozyskiwanych informacji ,
Polityka prywatności.

Akceptuje cistaeczka z tej strony.